Veronika Smolková podpísala s UFL, čaká ju zápas v Arizone

Veľká nádej banskobystrického Dracula Gymu Veronika Smolková podpísala zmluvu s novou organizáciou United Fight League, ktorú založili veteráni UFC. Prvý zápas v novej organizácii čaká Veroniku už 18. februára v Arizone.

Veronika Smolková má v 20-tich rokoch pred sebou celú kariéru, ktorú odštartovala sľubne. Na rok 2022 bude spomínať len v tom najlepšom, veď vyhrala všetkých 10 zápasov na amatérskej scéne. V októbri pridala čerešničku na torte v podobe víťaznej premiéry na profesionálnom fóre, keď v banskobystrickej Tipsport aréne na podujatí DFN 8 v prvom kole “uškrtila” Češku Elišku Pelechovú. Veronika v roku 2022 pozbierala tituly majsterky sveta v MMA strikingu a majsterky Európy v MMA strikingu aj MMA elite v organizácii GAMMA. V decembri absolvovala týždenný kemp v slávnom írskom klube SBG.

Veronika Smolkové pred víťaznou profi premiérou na DFN 8, foto: BBonine.sk (N. Kuklovský)

Manažment Veroniky Smolkovej plánoval pre náš veľký talent ešte jeden veľký zápas v závere roka, no ten sa aj kvôli zraneniu súperky nepodarilo dotiahnuť. Satisfakcia však na seba nenechala dlho čakať. Veteráni UFC Frank Mir, Quinton Jackson a Tito Ortiz založili novú organizáciu United Fight League, do ktorej si vybrali aj reprezentantku nášho Dracula Gymu. Veronika podpísala 4-zápasovú zmluvu na jeden rok. Premiéra v novej organizácii čaká 20-ročnú rodáčku z Revúcej v sobotu 18. februára v Pheonixe. V 1. kola pyramídového turnaja UFL v bantamovej váhe sa stretne s domácou 27-ročnou bojovníčkou Zurinou Turrey, ktorá má taktiež profesionálnu bilanciu 1-0.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DRACULA GYM (@draculagym)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *