Spúšťame nové programy pre verejnosť, na svoje si prídu dámy aj najmenší

Banskobystrický Dracula MONACObet Gym spúšťa od februára nové tréningové programy pre širokú verejnosť. Pripravené sú ranné kruhové tréningy, nekontaktný box pre dámy, tréningy pre deti a v soboty vám bude k dispozícii celý gym.

Zmodernizovaný banskobystrický klub nevyužívajú len vrcholoví športovci na svoju prípravu, ale aj bežní ľudia, ktorí sa chcú odreagovať od povinností, zapracovať na kondícii, spotiť sa či zlepšiť svoje zručnosti v bojových športoch. Práve pre širokú verejnosť sa rozširuje ponuka tréningových programov, ktoré sa rozbehnú od februára.

Fit box ladies je nekontaktný tréningový program pre dámy, ktorý zlepšuje kondíciu, pomáha redukcii nadváhy a zároveň komplexne posilňuje celé telo. Využívajú sa v ňom boxerské údery a kopy z kick-boxu a thajského boxu.

Pre najmenších sú pripravené detské tréningy od 3 do 6 rokov, ktoré budú prebiehať v soboty od 10.00 h. Viac o detských tréningoch povedal tréner Jozef Janotík: „Deti vo veku od troch do šiestich rokov treba viesť k športu, lebo tým veľa získajú. K týmto deťom treba zvoliť prístup cvičenia formou hry. V tomto veku nemá dieťa ešte vybudovaný zmysel pre disciplínu a trpezlivosť, aby sa dlhší čas venovalo jednej aktivite či dosahovaniu cieľa. A preto sme sa pustili do projektu Boxerko tréningy, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa deti sústredili, aby ich to bavilo a precvičili svaly, pracovali na kondícii a pohyblivosti. Okrem zábavy im tieto tréningy dodajú aj disciplínu a sebavedomie. Tréningy prebiehajú bezkontaktne. Deti si nájdu nových kamarátov a tréningové zameranie im pomôže do budúcna.“

Kto chce zlepšiť kondíciu a účinnejšie spaľovať tuky, môže navštevovať Ranný fresh workout. Pôjde o intenzívne kruhové tréningy s vytrvalostno-silovým zameraním. Tréningy budú prebiehať skupinovou formou, na stanoviskách, pričom obsahujú jednoduché cvičenia zamerané na všetky svalové skupiny. „Ranný fresh tréning je určený pre ľudí, ktorých čaká dlhý a usedený deň v práci. Na skupinovke sa povenujeme rozvoju kondičných schopností, ale aj rozvoju mobility a koordinácie. Ranný fresh považujem za ideálne nabudenie a prípravu na deň,“ priblížil tréner Ján Šuniar, ktorý bude mať ranné tréningy pod palcom.

Od februára bude Dracula MONACObet Gym každú sobotu od 8.00 h do 13.00 h k dispozícii pre verejnosť, ako to poznáte z bežných posilňovní. V rámci sobotňajšieho Open gym môžete využívať celé tréningové centrum s profesionálnou zónou pre bojové športy, funkčnou zónou alebo regeneračnou zónou, ktorá obsahuje saunu, regeneračno-otužovaciu vaňu a tiež kompresné regeneračné nohavice a rukávniky.

Kto vyžaduje osobitný prístup a špecializované tréningy, môže si objednať súkromné hodiny u kvalifikovaných trénerov špecializujúcich sa na kondičné cvičenia, crossfit, MMA, thajský box či brazílske jiu-jitsu. Súkromné hodiny môžu využiť hobby športovci, amatéri aj profesionálni športovci rôzneho zamerania.

„Som rád, že týmito novými programami sa otvárame pre širšiu verejnosť. Naše tréningové centrum môžu na svoju prípravu využívať aj členovia iných športových klubov, ale aj ľudia, ktorí si chcú len tak zašportovať. Pokiaľ ide o súkromné tréningy, chcel by som zdôrazniť, že tréneri v našom klube sú kvalifikovaní profesionáli v oblasti bojových športov, čo je nesmierne dôležité, aby vedeli klienta naučiť správnu techniku, a predísť tým zlým návykom a možným zraneniam,“ prezentuje spolumajiteľ Dracula MONACObet Gymu, legendárny thaiboxer Vladimír “Dracula” Moravčík.

Na všetky tréningové programy je možné uplatniť si vstup na Multišport kartu bez doplatku. V prípade záujmu neváhajte zájsť do Dracula MONACObet Gymu na Rudohorskej 31, na recepcii vám povedia všetky potrebné informácie. Kontaktovať môžete aj prostredníctvom tohto formulára, alebo priamo manažéra tréningového centra Vladimíra Pipereka na tel. č. 0908 888 677 alebo mailom na info@draculagym.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *