Dracula Gym prichádza s novým rozpisom tréningov a náborom nových členov

Dracula Gym prichádza s novým rozpisom tréningov a náborom nových členov

Úspešný banskobystrický športový klub bojových umení Dracula Gym pod vedením viacnásobného svetového šampióna Vladimíra Draculu Moravčíka vstupuje do novej sezóny s novým rozpisom tréningov a náborom nových členov.

Tréningy prebiehajú v novovybudovanom športovom komplexe Šport Zóna v Rudlovej – Sásovej, kde si Dracula Gym vytvoril profesionálne podmienky na prípravu svojich členov. Kompletný rozpis tréningov je uverejnený na webe www.draculagym.sk.

Hlavný tréner klubu Vladimír Dracula Moravčík hovorí:

„Našou prioritou je zvýšiť povedomie bojových športov a prezentovať ich tak, aby verejnosť stratila voči nim predsudky. Znovu otvárame nábor nových členov nakoľko vidíme, ako popularita bojových športov rastie u nás i vo svete. Teší nás, že môžeme vychovávať mladých ľudí a viesť ich tou správnou cestou, ako je pokora, sebadisciplína, úcta a rešpekt voči starším. Ďakujeme všetkým ktorí nás podporujú. Sme síce relatívne mladý klub, ale už teraz sa môžeme pýšiť širokou základňou mladých ľudí a tiež viacerými športovými úspechmi našich členov, ako sú napríklad tituly majstrov Slovenska, amatérskych šampiónov SMTA ligy alebo víťazstvami na prestížnych galavečeroch.“

Manažér klubu Vladimír Piperek dodáva:

„Od septembra vstupujeme do ďalšej sezóny v plnom tréningovom procese. Prijímame nových členov od 5 rokov až po seniorský vek či už so súťažnými ambíciami alebo len ako doplnkový šport a hobby. Podľa toho sú zadelené tréningové skupiny. Deti od 5 do 9 rokov majú pohybovú prípravu s prvkami bojových umení. Deti od 10 rokov zaraďujeme podľa fyzickej danosti a technickej úrovne. Trénujeme Thajský box, MMA, klasický box, Kickbox, BJJ a Grappling.“

Všetky tréningy vedú kvalifikovaní tréneri, ktorí boli vyškolení národnými športovými zväzmi daných športov v spolupráci s univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici,  úspešne absolvovali aj špecializovaný kurz prvej pomoci pre inštruktorov bojových umení.

Športovci z Dracula Gymu sa pravidelne zúčastňujú profesionálnych aj amatérskych súťaží.  Klub taktiež zabezpečuje špecializovanú športovú prípravu zameranú na bojové športy pre študentov Strednej športovej školy v Banskej Bystrici, kde so športovou triedou vstupuje do 4. školského roku.

V Dracula Gyme stále  zdokonaľujú tréningové prostredie.  Nedávno tu vymenili tatami za špeciálnu certifikovanú podlahu určenú na tréning bojových umení ProGame Multisport Performance v hrúbke 4 cm od talianskeho výrobcu Trocellen, ktorý patrí medzi svetovú špičku, o čom svedčia certifikáty od IJF, ITF, WKF, WAKO a WT.  Sú nepriepustné, protiplesňové, antibakteriálne a hypoalergénne.

Športový klub Dracula Gym na záver vyhlasuje:

„Týmto sa chceme v mene celého klubu poďakovať našim členom, fanúšikom a neposlednom rade sponzorom za prejavenú dôveru. Bez Vás by nebolo možné neustále napredovať a zvyšovať kvalitu. ĎAKUJEME!“

článok bol uverejnený na portáli https://www.bystricoviny.sk dňa 1.9.2020

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *