Dracula Gym do 10. januára 2020 ZAVRETÝ z dôvodu opatrení ÚVZ

Vážení členovia Dracula Gymu

Od zajtra vstupujú do platnosti najnovšie opatrenia Úradu verejného zdravotníctva v súvislosti s ochorením COVID – 19.   Pravidlá a nariadenia sa musia dodržiavať a to znamená, že náš športový klub bude dočasne zavretý a opäť nebude môcť prebiehať tréningový proces ani v obmedzenom režime.

Veríme, že sa situácia čoskoro upokojí a život sa vráti do normálneho režimu. Najnovšie informácie o dianí v Dracula Gyme sledujte tu na našom webovom sídle, facebooku Dracula Gym , alebo instagrame Dracula Gym  .

 

Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu.                                                                                                                                                                  Váš Dracula Gym

 

Na základe Vyhlážky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok a hromadných podujatí podľa § 4 ods. 1 zo dňa 17. decembra 2020 a účinnosťou od 19. decembra 2020 sa všetkým fyzickým osobám, fyzickým osobám – podnikateľom a právnickým osobám zakazuje usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, zábavnej, spoločenskej či inej povahy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *