Aktuálny tréningový režim platný od 27.11.2020

Vážení členovia Dracula Gymu

Usmernením pre členské kluby SMTA na základe usmernenia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu a vyhlážky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vydanej 24.11.2020 s účinnosťou od 27.11.2020 prebieha tréningový proces v obmedzenom režime.

Vzhľadom na vydané usmernenia a konzultácie s RÚVZ BB máme povolený tréningový proces za nasledovných podmienok.

1. športovú činnosť v jednom okamihu na jednom športovisku môže vykonávať iba jedna organizovaná skupina do 6 osôb vrátane trénera, rúška nie sú povinné (odporúčame však ich používanie).
2. Jedna skupina môže trénovať na prízemí a druhá na poschodí, ktoré je stavebne oddelené, má samostatný vchod a samostatné šatne.
3. Športová aktivita ( tréning ) sa musí uskutočňovať bez obecenstva ( aj bez rodičov )
4. Vstup a pobyt v mieste tréningového procesu umožniť len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami rúškom, respirátorom bez výdychového ventilu, šálom, alebo šatkou.
5. Osoby pri výkone športu nemajú povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, respirátorm bez výdychového ventilu, šálom, alebo šatkou
Záujemcovia o skupinové, alebo individuálne tréningy kontaktujte Vašich trénerov zo skupín v ktorých trénujete a dohodnite si podrobnosti kedy a o kolkej môžte prísť na tréning.
Kontakty na našich trénerov nájdete na https://www.draculagym.sk/tim/. V prípade že neviete kto vedie Vašu tréningovú skupinu, alebo chcete prísť ako nováčik kontaktujte p. Pipereka na tel. čísle 0908 888 677, alebo mailom na info@draculagym.sk

 

Vladimír Moravčík
prezident športového klubu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *